محبی: قلعه نویی خیلی از بازیکنان لیگ یکی را تبدیل به ستاره نموده است، شانس بسیار زیادی برای قهرمانی داریم

محمد محبی، وینگر تیم فوتبال سپاهان گفت: امیر قلعه نویی در این چند سال خیلی از بازیکنان لیگ یکی را تبدیل به ستاره نموده است و امیدوارم این اتفاق در خصوص من هم رخ دهد.

محبی: قلعه نویی خیلی از بازیکنان لیگ یکی را تبدیل به ستاره نموده است، شانس بسیار زیادی برای قهرمانی داریم

محمد محبی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران با اشاره به آخرین وضعیت سپاهان و روند آماده سازی این تیم گفت: تیم ما شرایط خوبی دارد و جزو تیم هایی بودیم که تمرینات را زود آغاز کردیم، چون مبنای آغاز لیگ برتر را دهم مرداد ماه قرار داده بودیم. تیم ما در حال حاضر آماده است و امیدوارم در لیگ برتر نتایج خوبی بگیریم. سپاهان در این فصل تیم خوبی است که اسکلت سال قبل را حفظ نموده و بازیکنان خوبی هم به این تیم اضافه شدند.

بازیکن جدید تیم فوتبال سپاهان در پاسخ به این پرسش که آیا زردپوشان می توانند در این فصل قهرمان لیگ برتر شوند، تأکید کرد: پیش بینی در این خصوص سخت است، ولی تیم ما شانس بسیار زیادی برای قهرمان شدن دارد. ما بازیکنانی توانمند داریم و کادر فنی سپاهان هم تجربیات زیادی دارد. امیدوارم در این فصل قهرمان لیگ برتر شویم.

وی که با درخشش در شاهین بوشهر در فصل گذشته، توانست به پیراهن سپاهان برسد، در این مورد گفت: سپاهان یک باشگاه بزرگ و حرفه ای است و خوشحالم که در این تیم حضور دارم. امیر قلعه نویی در سال های گذشته خیلی از بازیکنان لیگ دسته اولی را تبدیل به ستاره کرد و امیدوارم این اتفاق در خصوص من هم رخ دهد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "محبی: قلعه نویی خیلی از بازیکنان لیگ یکی را تبدیل به ستاره نموده است، شانس بسیار زیادی برای قهرمانی داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محبی: قلعه نویی خیلی از بازیکنان لیگ یکی را تبدیل به ستاره نموده است، شانس بسیار زیادی برای قهرمانی داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید