فیلم برداری ایندیانا جونز جدید سال 2020 شروع می گردد

فیلم برداری ایندیانا جونز 5 (Indiana Jones 5) که پیش از این با تاخیر روبرو شده بود قرار است در سال 2020 میلادی شروع گردد.

فیلم برداری ایندیانا جونز جدید سال 2020 شروع می گردد

طبق برنامه ریزی های قبلی پنجمین قسمت از مجموعه ایندیانا جونز قرار بود آوریل سال 2019 فیلم برداری گردد اما ظاهرا به دلیل نهایی نشدن و تکمیل فیلم نامه، ساخت اثر به تاخیر افتاد. حال طبق جدیدترین اطلاعات منتشر شده فیلم برداری در آوریل سال 2020 میلادی در کشور بریتانیا آغاز خواهد شد.

قسمت جدید مجموعه را استیون اسپیلبرگ کارگردانی خواهد نمود؛ کارگردان هر چهار قسمت قبلی. او درباره سفر به بریتانیا و ساخت قسمت جدید گفته است که رفتن به این سفر ارزشش را دارد وقتی قرار است با مجموعه ای از عوامل با استعداد بریتانیایی کار کنی.

خبر ساخت ایندیانا جونز 5 در شرایطی اعلام می گردد که چند هفته پیش مساله حضور هریسون فورد در این مجموعه و مصاحبه او حاشیه ساز شده بود. در حالی که حدس و گمان هایی درباره کنار گذاشتن او از قسمت جدید و آغاز مجدد مجموعه با یک بازیگر جوان مطرح شده بود فورد 77 ساله گفت هیچ کس دیگر نمی تواند این نقش را بازی کند. هریسون فورد در یک مصاحبه در واکنش به حضور بازیگری جوان در این نقش گفته بود: متوجه نیستید؟ من ایندیانا جونزم. وقتی نباشم، ایندیانا جونز هم نیست. قضیه ساده است.

هریسون فورد از سال 1981 زمانی که این مجموعه فیلم با مهاجمان صندوق گمشده (Raiders of the Lost Ark) آغاز به کار کرد نقش شخصیت اصلی را برعهده داشته است. ایندیانا جونز و معبد مرگ (Indiana Jones and the Temple of Doom) ساخته سال 1984 دومین فیلمی بود که از این سری ساخته شد. سال 1989 ایندیانا جونز و آخرین جنگ صلیبی (Indiana Jones and the Last Crusade) هم روی پرده رفت اما قسمت چهارم یعنی ایندیانا جونز و قلمرو جمجمه بلورین (Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull) با فاصله زمانی طولانی نسبت به قسمت های قبل در سال 2008 اکران شد.

منبع: دیجیکالا مگ

به "فیلم برداری ایندیانا جونز جدید سال 2020 شروع می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیلم برداری ایندیانا جونز جدید سال 2020 شروع می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید