عزیزی: باشگاه ها با اولتیماتوم فدراسیون فوتبال به خودشان آمدند، امیدوارم تاج پای تصمیمش بایستد

مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال ایران گفت: شنیده ام خیلی از باشگاه ها با اولتیماتوم فدراسیون به خودشان آمدند و الان می بینیم بعضی استادیوم ها دارای جایگاه،گیت و ...شده اند.

عزیزی: باشگاه ها با اولتیماتوم فدراسیون فوتبال به خودشان آمدند، امیدوارم تاج پای تصمیمش بایستد

خداداد عزیزی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره اینکه مهدی تاج امروز در مراسم دانش افزایی داوران گفته تا محقق نشدن استانداردهای استادیوم ها لیگ برتر شروع نخواهد شد گفت: از دید من، این اتفاق بهترین تصمیم رئیس فدراسیون بود و دم آقای تاج گرم که پای این کار درستش ایستاد. برای من جای سوال دارد که چرا این موضوع به ذهن مدیران سابق فوتبال نرسیده بود. حرف های تاج درباره الزامات استادیوم ها، سال هاست در فوتبال دنیا شاخص است اما مدت ها بود عادت نموده بودیم در شرایطی لیگ را شروع کنیم که حداقل ضرورت ها را در آن می بینیم. آن هم لیگی که عنوان حرفه ای را یدک می کشد اما در عمل فاقد حداقل ها بود. واقعا امیدوارم رئیس فدراسیون پای تصمیمش بایستد و در نهایت شاهد یک لیگ با کیفیت و پرطراوت باشیم.

وی ادامه داد: خوشبختانه شنیده ام خیلی از باشگاه ها با اولتیماتوم فدراسیون به خودشان آمدند و الان می بینیم بعضی استادیوم ها دارای جایگاه،گیت و ...شده اند. این موضوع جای خوشحالی دارد. متاسفانه یک جاهایی تا زور بالای سرمان نباشد کار پیش نمی رود مثل فینال لیگ قهرمانان آسیا که دیدیم در نهایت با فشار فدراسیون با چه وضع خوبی برگزار گردید.

عزیزی اعلام کرد: شکی نیست این انقلاب که در استادیوم ها به وجود آمده در نهایت به نفع خود باشگاه ها و طرفداران آنهاست. واقعیت این است کاری که برای استادیوم ها توسط آقای تاج انجام شد، باعث اعتبار بخشی به طرفداران بود و این موضوع در نهایت به نفع فوتبال است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "عزیزی: باشگاه ها با اولتیماتوم فدراسیون فوتبال به خودشان آمدند، امیدوارم تاج پای تصمیمش بایستد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عزیزی: باشگاه ها با اولتیماتوم فدراسیون فوتبال به خودشان آمدند، امیدوارم تاج پای تصمیمش بایستد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید