شعار طرفداران استقلال علیه وزیر ورزش، فتحی و شکوری!

طرفداران استقلال در ادامه اعتراض های خود علیه وزیر ورزش و جوانان، مدیرعامل استقلال و سرپرست دبیر کلی فدراسیون فوتبال شعار سر دادند.

شعار طرفداران استقلال علیه وزیر ورزش، فتحی و شکوری!

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، پیش از ظهر امروز (سه شنبه) شماری از طرفداران استقلال مقابل باشگاه در خیابان سعادت آباد تهران تجمع و انتقاداتی را علیه مدیران این باشگاه مطرح کردند. این افراد علیه مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال و ابراهیم شکوری سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال شعار دادند.

طرفداران استقلال با اشاره به وزیر ورزش از او خواستند که اجازه بدهد تیم ها در فصل پیش رو عادلانه رقابت نمایند و باشگاه استقلال نباید درگیر مسائل حاشیه ای از جمله استعفای آندره آ استراماچونی باشد. بعضی نیز از وزیر ورزش سؤال پرسیده اند که چرا باشگاه استقلال معاونتی جز معاونت پزشکی ندارد؟

این عده مقصر عدم حضور میلیچ مدافع کرواسی در ایران و همچنین جدایی چند بازیکن را امیرحسین فتحی و همچنین ابراهیم شکوری دانستند. طرفداران ناراضی استقلال اعلام کردند شکوری در حدی نیست که بخواهند علیه او موضع بگیرند، اما در صورت جدایی استراماچونی از استقلال، ابراهیم شکوری سرپرست دبیرکلی فدراسیون نیز باید برود!

در ادامه، محمد نوری فر مدیررسانه ای استقلال به دنبال اعتراض طرفداران به میان آنها آمد و توضیحاتی در رابطه با مسائل اخیر ارائه کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "شعار طرفداران استقلال علیه وزیر ورزش، فتحی و شکوری!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شعار طرفداران استقلال علیه وزیر ورزش، فتحی و شکوری!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید