سهمیه پردردسر برای اینتر، میلان به لیگ اروپا رفت

اینترمیلان در دیداری سخت برابر امپولی پیروز به کسب سهمیه لیگ قهرمانان شد و میلان در نهایت به لیگ اروپا رفت.

سهمیه پردردسر برای اینتر، میلان به لیگ اروپا رفت

سهمیه پردردسر برای اینتر، میلان به لیگ اروپا رفت

دیدارهای باقیمانده هفته خاتمهی سری A امشب برگزار گردید که در مهمترین دیدارها اینترمیلان و آتالانتا با فزونی برابر حریفان خود پیروز به کسب سهمیه لیگ قهرمانان شدند و میلان نیز با وجود غلبه بر اسپال، راهی لیگ اروپا شد.

در یکی از حساس تری دیدارهای امشب، اینتر در جوزپه مه آتزا میزبان امپولی بود که برای بقا می جنگید و در دیداری پرحاشیه در نهایت 2 بر یک به فزونی رسید. در دقیقه 51 این بالده کیتای تازه تعویض شده بود که میزبان را پیش انداخت. 10 دقیقه بعد مائورو ایکاردی یک ضربه پنالتی حساس را برای تیمش از دست داد و گلی که ترائوره در دقیقه 76 برای امپولی زد باعث بقای تیمش و عدم کسب سهمیه از سوی اینتر می شد اما 5 دقیقه بعد راجا ناینگولان به داد این تیم رسید و گل دوم نراتزوری را به ثمر رساند.

امپولی در دقایق خاتمهی چند فرصت خوب گلزنی را از دست داد و در آخرین ثانیه ها نیز گل سوم را دریافت کرد اما پس از بازبینی در VAR تعیین شد که پیش از این گل روی دروازه بان امپولی که روی ضربه کرنر تیمش جلو آمده بود خطایی اتفاق افتاده و داور این گل را مردود و بالده را با کارت زرد دوم جریمه کرد. اینتر با این برد و با 69 امتیاز در رده چهارم جدول ایستاد و امپولی نیز با 38 امتیاز و تفاضل کمتر نسبت به جنوا به سری B سقوط کرد.

آتالانتا نیز 3 بر یک از سد ساسولو گذشت و در رده سوم ایستاد تا دیگر سهمیه ایتالیا در لیگ قهرمانان را کسب کند. این بهترین رتبه آتالانتای شگفتی ساز در تاریخ 112 این باشگاه است.

میلان نیز در زمین اسپال 3 بر 2 پیروز شد اما در نهایت به رتبه پنجم قناعت کرد و راهی لیگ اروپا شد. چالهان اوغلو(18) و کسیه(23 و 66 - پنالتی) برای میلان و ویکاری(28) و فارس(53) برای اسپال گل زدند.

-

رم نیز در زمین خود و در بازی خداحافظی دانیله ده روسی 2 بر یک پارما را شکست داد و با 66 امتیاز رتبه ششم را بدست آورد تا دیگر سهمیه لیگ اروپا به این تیم برسد.

عصر یکشنبه نیز یوونتوس در خانه سامپدوریا 2 - صفر بازنده شد. دفرل در دقیقه 84 و کاپراری در دقیقه 1+90 گل های دیرهنگام میزبان را به ثمر رساندند تا این تیم، قهرمان زودهنگام فصل جاری را با شکست روانه تعطیلات کند. به این ترتیب بانوی پیر فوتبال ایتالیا با 90 امتیاز در صدر جدول به کار خودش در فصل 2019-2018 خاتمه داد.

منبع: ایران ورزشی

به "سهمیه پردردسر برای اینتر، میلان به لیگ اروپا رفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سهمیه پردردسر برای اینتر، میلان به لیگ اروپا رفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید