ستاری: صعود 55 پله ای ایران در حوزه نوآوری، ایران بزرگترین استارت آپ منطقه را دارد

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: توانسته ایم در حوزه نوآوری 55 پله صعود داشته باشیم.

ستاری: صعود 55 پله ای ایران در حوزه نوآوری، ایران بزرگترین استارت آپ منطقه را دارد

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در نشست خبری برگزاری نخستین مجمع نوآوری آسیا و اقیانوسیه گفت: این رویداد سالیانه در حوزه نوآوری برگزار می گردد و سال جاری در کشور ما وزن گسترده تری دارد.

وی با بیان اینکه معاونت علمی سال گذشته در اجلاس تایلند ریاست این نشست را برعهده گرفت، گفت: در اجلاس سال جاری 50کشور خارجی شرکت می نمایند و این مهمانان وزرای آموزش عالی و فناوری کشورهای خارجی و معاونان سازمان ملل هستند.

ستاری ادامه داد: ایجاد شبکه استارت آپی ایران- اقیانوسیه با موضوع ایران برگزار می گردد، ایران بزرگترین استارت آپ منطقه را دارد و طی چندسال گذشته برنامه های خوبی در این حوزه داشته ایم.

وی اضافه کرد: ما توانسته ایم 55 پله صعود در شاخص نوآوری داشته باشیم و اتفاقات خوبی برای زیست بوم کشور رخ خواهد داد که امیدواریم در این عرصه پیروز باشیم.

وی گفت: البته ایجاد استارتاپ ها احتیاج به یک اکوسیستم دارد که این اکوسیستم باید بازیگران متعددی داشته باشد و همه باید با هم هماهنگ باشند، ما باید مدل توسعه را تکثیر کنیم تا جای محصولات خود را در بازارهای بین المللی بیابیم.

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری فارس

به "ستاری: صعود 55 پله ای ایران در حوزه نوآوری، ایران بزرگترین استارت آپ منطقه را دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ستاری: صعود 55 پله ای ایران در حوزه نوآوری، ایران بزرگترین استارت آپ منطقه را دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید