دنیزلی: فدراسیون درباره تعطیلی لیگ فکری بکند، بازی خودمان را به رقیب تحمیل می کنیم

به گزارش وبلاگ وردپرسی، سرمربی تراکتور می گوید: مهم نیست بازیکنان من را دوست داشته باشند یا نه؛ مهم این است که به من ایمان داشته باشند.

دنیزلی: فدراسیون درباره تعطیلی لیگ فکری بکند، بازی خودمان را به رقیب تحمیل می کنیم

به گزارش وبلاگ وردپرسی، مصطفی دنیزلی، سرمربی تراکتور عصر پنج شنبه در نشست خبری قبل بازی تیمش برابر پارس جنوبی در هفته ششم رقابت های لیگ برتر اظهار کرد: بازی فردا استثنا از بازی های دیگر نخواهد بود. ما در هفته های مهم لیگ قرار داریم. این هفته ها برای همه تیم ها مهم است. ما بازی های لیگ و حذفی را با هم انجام می دهیم و بعد از این، بازی ها در آسیا و اروپا به خاطر شرکت تیم ها در بازی های ملی و مقدماتی مسابقات جام جهانی تعطیل می شود و تمام جهان لیگ ها چند روزی برگزار نمی شود. این فاصله ای که بین لیگ برتر و بازی های ملی وجود دارد باید فیفا و فدراسیون فوتبال فکری نمایند و چاره ای بیندیشند. فوتبال بازی ادامه داری است و نباید قطع شود. بین بازی های لیگ و ملی تیم های اروپایی فاصله ای وجود ندارد و باید در لیگ ایران چنین شود.

او درباره تیم پارس جنوبی جم گفت: این تیم یک تیم با انگیزه و جوان و دونده است که نتایج جالبی کسب نموده است. ما سعی خواهیم کرد فردا بازی خودمان را به رقیب تحمیل کنیم. تیم هایی که این هفته در جدول کنار ما قرار دارند با یکدیگر بازی می نمایند و نتیجه ای که فردا می گیریم برای ما مهم است. ما با طرفداران خود می خواهیم نتیجه خوبی بگیریم. من به تمام بازیکنانم اعتفاد کامل دارم. الان گزینه های ما بیش تر شده و هر چقدر گزینه ها بیش تر شود کار من سخت تر است؛ اما من لذت می برم. امیدوارم چیزی که می خواهیم را در زمین پیاده کنیم.

دنیزلی اضافه نمود: بازی که هدفش نتیجه باشد بازی هجومی را مد نظر خود قرار می دهد. اگر دقت نموده باشید تیم رقیب از لحاظ دفاعی تیم خوبی است. ما به دنبال این هستیم که چطور دفاع کنیم و چطور حمله کنیم.

او ادامه داد: نه فقط پارس جنوبی بلکه همه رقیبان خود را در عرض یک هفته آنالیز می کنم. این که به عنوان تیم مهمان و میزبان چه بازی ارائه می نماید را مورد آنالیز قرار می دهم و آن ها را مقایسه می کنم. من بیشتر سعی می کنم ببینم آن ها چه حملاتی را انجام می دهند و از لحاظ تاکتیکی آن را آنالیز می کنم.

دنیزلی درباره کمبود بازیکن گفت: ما به بازیکن جدید احتیاجی نداریم. در تیم ما چند بازیکن داریم که در چند پست می توانند بازی نمایند. به هر حال فوتبال است و در آینده ممکن است محرومیت و مصدومیت در یک تیم به وجود بیاید اما ما این موضوع را در داخل تیم حل می کنیم. اگر کارت دریافت به خاطر نتیجه دریافت تیم باشد مسئله ای ندارد اما اگر سر مسائل الکی باشد بازیکن نزد من جریمه خواهد داشت.

او درباره بازی نکردن، مازولا، رزاق پور و شکاری گفت: مازولا دوشنبه به ایران برمی شود و من از پزشک معالج او گزارش می گیرم. او به لحاظ فیزیکی و هوازی تمرینات خودش را آغاز نموده است و فکر می کنم در تعطیلات لیگ مصدومیتش رفع شود. نیازی نیست درباره شکاری و رزاق پور صحبتی کنم. فقط آن ها نیستند که روزی نیمکت می نشینند و چند نفر دیگر هم هستند. بازیکنان من را دوست داشته باشند یا نه زیاد برای من مهم نیست اما گر به من ایمان داشته باشند برای من مهم است. نزدیک 15 نفر بازیکن دارم که می توانند بازی نمایند. من همواره می خواهم بین بازیکنان عدالت داشته باشیم و سرم را راحت روی بالش بگذارم. این برای من مهم است که اهداف تراکتور را دنبال کنم.

دنیزلی در خاتمه گفت: مازولا مصدوم است و خانزاده هم جدیدا به تمرینات اضافه شده است. در بازیکنان مصدومیت هایی وجود دارد اما این باعث نمی شود آن ها بازی ننمایند. بازیکنان کنجکاو هستند بدانند چه کسانی در لیست 11 نفره ما حضور خواهند داشت. شما اگر 10 دقیقه برای تراکتور وقت بگذارید من 10 ساعت برای آن وقت می گذارم. من نه فقط برای خودم و بازیکنانم بلکه به فکر طرفدارانی هستم که در سراسر ایران یا در تبریز حضور دارند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "دنیزلی: فدراسیون درباره تعطیلی لیگ فکری بکند، بازی خودمان را به رقیب تحمیل می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دنیزلی: فدراسیون درباره تعطیلی لیگ فکری بکند، بازی خودمان را به رقیب تحمیل می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید