دنباله های هالووین در راه است ، پایانی بر یک سه گانه

2 فیلم جدید هالووین برای سال 2020 و 2021 راهی سینماها می شوند.

دنباله های هالووین در راه است ، پایانی بر یک سه گانه

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ورایتی، یونیورسال پیکچرز گفت 2 فیلم هالووین پشت سر هم در سال 2020 و 2021 اکران می شوند.

این استودیو هر چند چیزی درباره هالووین سال پیش با بازی جیمی لی کورتیس به کارگردانی دیوید گوردون گرین نگفت که به پرفروش ترین ادامه بر این مجموعه ترسناک بدل شد و در سراسر جهان 250 میلیون دلار فروخت اما به نظر می رسد همان روند ادامه می یابد.

اولین فیلم از این مجموعه با عنوان هالووین می کشد 16 اکتبر 2020 اکران می شود و هالووین انتها می یابد یک سال بعد 15 اکتبر 2021 راهی سینماها می شود.

هر 2 فیلم را گرین کارگردانی می کند و کورتیس در آنها در نقش اصلی ظاهر خواهد شد.

این خبر را جان کارپنتر کارگردان و نویسنده اولیه این فیلم ها در صفحه توئیتر خود نیز تأیید کرد.

فیلم سال پیش هالووین یازدهمین دنباله بر این مجموعه و پنجمین قسمتی بود که جیمی لی کورتیس در نقش لوری استرود بازی کرد و ادامه ای بر فیلم اصلی محصول سال 1978 بود که جان کارپنتر آن را کارگردانی کرده بود.

فیلم سال پیش با امتیاز 79 درصدی در سایت راتن تومیتوز روبرو شد و کارپنتر تهیه کننده اجرایی فیلم بود و آهنگ آن را نیز ساخت.

فیلم هالووین اصلی سال 1978 به کارگردانی کارپنتر برمبنای فیلمنامه خود وی با مایکل 6 ساله شروع می شد که خواهر نوجوانش را در سال 1963 می کشد و اکنون بعد از 15 سال، درست چند روز قبل از جشن هالووین، مایکل از زندان می گریزد.

گفته شده فیلمنامه هالیووین می کشد توسط دیوید گوردون گرین با همکاری دنی مک براید و اسکات تیمز نوشته شده و فیلمنامه هالووین انتها می یابد را گرین و مک براید با همکاری پل برد لوگان و کریس برنیر نوشته اند.

هالووین انتها می یابد همان طور که از نامش پیداست انتها و آخرین فیلم از این مجموعه خواهد بود و سومین فیلم از سه گانه ای است که با نمایش فیلم سال پیش شروع شد.

منبع: همشهری آنلاین

به "دنباله های هالووین در راه است ، پایانی بر یک سه گانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دنباله های هالووین در راه است ، پایانی بر یک سه گانه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید