خبرنگاران تیم فوتبال بانوان زاگرس شیرازبه دنبال متوقف کردن سپاهان اصفهان است

شیراز- خبرنگاران- تیم فوتبال زاگرس شیراز در هفته بیستم رقابت های فوتبال برتر بانوان کشور، میزبان تیم سپاهان اصفهان است که در رده سوم جدول قرار گرفته است و به دنبال متوقف کردن این تیم باسابقه است.

خبرنگاران تیم فوتبال بانوان زاگرس شیرازبه دنبال متوقف کردن سپاهان اصفهان است

به گزارش خبرنگاران این دیدار فردا (آدینه) ساعت 19 در استادیوم پارس شیراز برگزار می گردد.

شاگردان نگین پاکدل، سر مربی تیم زاگرس پس از واگذاری این باشگاه و بر طرف شدن مسائل اقتصادی، سه پیروزی پی در پی کسب و خود را از قعر جدول جدا کردند.

تیم زاگرس شیراز که هنوز خطر سقوط آنها را تهدید می نماید هم اینک با 12 امتیاز در رده دهم جدول 12 تیمی لیگ برتر واقع شده است.

همچنین تیم سپاهان اصفهان با 43 امتیاز در تعقیب تیم صدرنشین است.

شیرازی ها برابر تیم با سابقه سپاهان که از بازیکنان ملی پوش و با تجربه زیادی سود می برد و از مدعیان قهرمانی است، کار دشواری پیش رو دارند و باید نهایت استفاده را از این دیدار خانگی ببرند و به وضعیت خود در جدول سر و سامان دهند.

شکست تیم سپاهان که از تیم های مدعی است اگر چه کار سختی است اما تیم زاگرس می تواند در این هفته با توفف این تیم شگفتی ساز گردد.

هم اینک در جدول رده بندی این رقابت ها تیم شهرداری بم کرمان با انجام 19 بازی و کسب 55 امتیاز صدرنشین است، شهرداری سیرجان کرمان با 48 امتیاز و سپاهان اصفهان هم با 43 امتیاز به ترتیب دوم و سوم هستند.

آذرخش تهران و سپیدار قائم شهر به ترتیب با هفت و چهار امتیاز در مکان های یازدهم و دوازدهم قرار دارند.

در رقابت های فوتبال برتر بانوان کشور 12 تیم شرکت دارند و پس از انجام بازی های رفت و برگشت، 2 تیم انتهای جدول راهی لیگ دسته یک می شوند.

9600 / ‬ 6118

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران تیم فوتبال بانوان زاگرس شیرازبه دنبال متوقف کردن سپاهان اصفهان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران تیم فوتبال بانوان زاگرس شیرازبه دنبال متوقف کردن سپاهان اصفهان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید