کوشش مسئولان پیشوا برای عبور از بحران کم آبی در شهرستان ادامه یابد

فرماندار شهرستان پیشوا با بیان اینکه مردم نباید به دلیل کوتاهی مسئولان در مضیقه قرار گیرند، گفت: مسئولان شهرستان طی یکی دو هفته اخیر کوشش های زیادی برای عبور از بحران کم آبی صورت دادند و این روند باید تا عبور از گرمای شدید ادامه یابد.

کوشش مسئولان پیشوا برای عبور از بحران کم آبی در شهرستان ادامه یابد

به گزارش خبرنگاران، حسین عباسی در جلسه شورای اداری به تنش های آبی در پیشوا اشاره و اظهار کرد: با تعامل و همکاری شهرداری، دانشگاه آزاد اسلامی و آستان مقدس امامزاده جعفر(ع) با اداره آب و فاضلاب شهری، در حال حاضر مسائل، برطرف شده است ، ولی با توجه به افزایش دما باید ضمن اجرای تمهیدات لازم، مردم را نیز به صرفه جویی تشویق کنیم.

وی پیش بینی را یکی از مولفه های اصلی مدیریت دانست و گفت: باید از گذشته های دور برنامه ریزی های لازم نسبت به حل مشکل کمبود آب شهرستان، صورت می گرفت تا امروز با این مسائل روبرو نباشیم.

فرماندار شهرستان پیشوا اضافه نمود: بهره مندی پیشوا از آب سد ماملو یکی از مطالبات مهم شهرستان است که در سال گذشته پیگیری و در امسال نیز مکاتباتی با وزارت نیرو اجرا شده تا در سطح کلان، نسبت به این موضوع تصمیم گیری گردد.

وی توضیح داد: چهار جلسه شورای تأمین شهرستان به موضوع کم آبی شهر و روستا اختصاص یافته و تصمیمات لازم گرفته شده است.

عباسی با بیان اینکه کوشش های زیادی برای عبور از بحران کم آبی اجرا شده و تا عبور از گرمای شدید ادامه دارد، گفت: وظیفه مدیران، کوشش و تکاپو در جهت تامین آرامش مردم است و انصاف نیست که مردم به دلیل کوتاهی مسئولان در مضیقه قرار بگیرند.

فرماندار شهرستان پیشوا اضافه نمود: مدیران باید ببینند که با توجه به موقعیت و جایگاهی که در آن قرار گرفته اند چقدر در پیشرفت امور مردم تاثیرگذار بوده اند و بنا به حدیث نبوی چه بهتر که خویشتن را محاسبه کنیم قبل از آنکه به حسابمان رسیدگی نمایند.

وی با اشاره به توطئه ها و ترفندهای دشمنان علیه جمهوری اسلامی ایران، اظهار کرد: مقابله با فشارها و تحریم های همه جانبه و راه اندازی جنگ تمام عیار مالی و توأم با جنگ روانی، مناسبات خاص خود را می طلبد تا پاسخ مناسبی به فشارها و یاوه گویی ها استکبار دهیم.

وی اظهار داشت: با توجه به شرایطی که در آن واقع هستیم، باید اقدامات خود را متناسب با این شرایط تنظیم کنیم تا در نهایت شاهد توسعه شهرستان و برطرف مسائل عمومی مردم باشیم.

عباسی با اشاره به انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین میان دوره ای مجلس خبرگان رهبری در امسال، گفت: انتخابات یک پروژه است و هر آنچه امروز ما مدیران انجام می دهیم اثرات وضعی خود را در میان مردم و جامعه دارد و بر کم و کیف برگزاری انتخابات اثرگذار خواهد بود.

وی اضافه نمود: ما به عنوان متولیان و کارگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی باید بتوانیم با تنظیم رفتار و مراقبت از گفتار، عمل و حتی عکس العمل هایمان، اثرگذاری مطلوبی در بین آحاد مردم داشته باشیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان پیشوا با اشاره به اینکه مردم همیشه و در طول سال عملکرد مسئولان را مورد ارزیابی قرار می دهند، اظهار داشت: آنچه اهمیت دارد، خروجی و راندمان کاری است که باید موجب رضایتمندی مردم باشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "کوشش مسئولان پیشوا برای عبور از بحران کم آبی در شهرستان ادامه یابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوشش مسئولان پیشوا برای عبور از بحران کم آبی در شهرستان ادامه یابد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید