بلیط فروشی بازی های پرسپولیس واگذار شد ، پرسپولیس وام 7 میلیاردی گرفت

یک شرکت تبلیغاتی بلیت فروشی اینترنتی انحصارا بلیط فروشی دیدارهای پرسپولیس در لیگ نوزدهم را بر عهده گرفته که این انحصار در نتیجه دریافت یاری قرض الحسنه 7 میلیاردی حاصل شده است.

بلیط فروشی بازی های پرسپولیس واگذار شد ، پرسپولیس وام 7 میلیاردی گرفت

به گزارش ایسنا، باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه ای به فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ، پیمانکار فروش بلیت های خود در لیگ نوزدهم را معین کرد و این شرکت مسئولیت فروش اینترنتی بازی های سرخ های پایتخت را برعهده گرفت.

طبق این نامه، باشگاه پرسپولیس با دریافت یاری قرضی 7 میلیاردی یک شرکت تبلیغاتی، پذیرفته بلیط فروشی بازی های خانگی خود در لیگ نوزدهم را به این شرکت واگذار کند. طبق بیانیه این شرکت بلیط فروشی های بازی های پرسپولیس از 13 شهریور توسط این شرکت شروع خواهد شد و بلیتط ها با قیمت پایه 5 هزار تومان فروخته خواهند شد.

باشگاه پرسپولیس هم با توجه به این قراردادی که 3 ماه پیش با این شرکت بسته است، وام قرض الحسنه ای را در آن موقع گرفت و توانست بخشی از مسائل اقتصادی خود را حل نماید.

در بخشی از اطلاعیه این شرکت آمده است: موضوع بلیط فروشی مسابقات میزبانی پرسپولیس بصورت انحصاری به این شرکت واگذار شده و فعالیت هر شرکت و یا شخص حقیقی و حقوقی دیگری در این زمینه غیرمجاز و غیرقانونی است.

منبع: همشهری آنلاین

به "بلیط فروشی بازی های پرسپولیس واگذار شد ، پرسپولیس وام 7 میلیاردی گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بلیط فروشی بازی های پرسپولیس واگذار شد ، پرسپولیس وام 7 میلیاردی گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید