انوشا شاهقلی فاتح رقابت های تنیس جایزه بزرگ کشور شد

آخرین روز جدول اصلی رقابت های تنیس جایزه بزرگ تنیس آقایان (جام بیمارستان اردیبهشت شیراز) با هدف معرفی تنیسورهای برتر با قهرمانی انوشا شاهقلی از تهران به خاتمه رسید.

انوشا شاهقلی فاتح رقابت های تنیس جایزه بزرگ کشور شد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس، در آخرین روز بازی ها و در بخش انفرادی انوشا شاهقلی و امیرحسین بادی برای کسب عنوان قهرمانی با یکدیگر مسابقه دادند.

این مسابقه در سه ست برگزار شد که ست اول را انوشا شاهقلی و ست دوم را امیرحسین بادی به نفع خود به اتمام رساندند، اما در ست سوم این انوشا شاهقلی بود که با تجربه خود در دیداری بسیار نزدیک پیروز شد با نتیجه 6- 4 بازی را به نفع خود به اتمام رسانده و قهرمان مسابقات a++ ایران، جام بیمارستان اردیبهشت شیراز شود.

همچنین مهرشاد قفقازی از اصفهان و اشکان دبیری از فارس به مقام سوم مشترک این مسابقات دست یافتند.

سرداوری این رقابت ها بر عهده مهدی ملک زاده داور نشان سفید بود و مدیریت مسابقات را بهراد ذوالنوریان برعهده داشت.

در بخش دو نفره نیز تیم های مهبد - بادی عنوان نخست را از آن خود کردند، زوج ادب جو - روغنی نایب قهرمان شدند و تیم های صدری - اولیایی و قائمی - کسائیان نیز عنوان سوم را به دست آوردند.

این رقابت ها در بخش انفرادی و دو نفره با حضور 105 شرکت کننده از سراسر ایران به مدت یک هفته از 11 لغایت 21 تیر ماه به میزبانی هیات تنیس فارس در باشگاه تنیس فیوچرز برگزار شد و در پایان مبلغ 32 میلیون تومان به عنوان جایزه نقدی به نفرات برتر اهدا شد.

منبع: همشهری آنلاین

به "انوشا شاهقلی فاتح رقابت های تنیس جایزه بزرگ کشور شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انوشا شاهقلی فاتح رقابت های تنیس جایزه بزرگ کشور شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید