سال جاری سال توسعه تفرجگاه های بجنورد است

به گزارش خبرنگاران، روح الله براتیان شامگاه یک شنبه در جلسه علنی شورای اسلامی شهربجنورد اظهار کرد: پس از سال ها بلاخره سال جاری در دو تفرجگاه باباامان و بش قارداش اتفاق های خوبی رخ داه است.

سال جاری سال توسعه تفرجگاه های بجنورد است

براتیان با اشاره به اینکه فاز نخست توسعه باباامان به اتمام رسیده است، ادامه داد: برای پارک بش قارداش نیز در حال مبادله توافق نامه هستیم و به زودی عملیات عمرانی شروع می گردد.

وی در ادامه به آماده افتتاح بودن پارک ویژه بانوان اشاره و توضیح داد کرد: این پارک که با امنیت بسیار بالا ساخته گردیده، برای بهره برداری فقط منتظر تأیید زمان حضور استاندار خراسان شمالی هستیم.

شهردار بجنورد همچنین فاز نخست بوستان دوبرار را آماده بهره برداری گفت و اضافه کرد: دوبرار در حال حاضر یکی از بوستان های خوب و امکانات قابل قبول است.

براتیان همچنین به اهمیت هوشمندسازی شهر بجنورد اشاره نمود و گفت: شهرداری بجنورد آمادگی ساخت ساختمانی برای تجمیع دوربین های انتظامی و ترافیکی را ظرف 6 ماه را دارد و فقط در انتظار ابلاغ اعتبار از ماده 20 است.

به گفته وی شهرداری پنج دستگاه دوربین ثبت تخلفات را خریداری نموده و دستور خرید سرورهای مورد احتیاج نیز سه روز پیش صادر گردیده که به زودی این مهم نیز انجام خواهد شد.

وی خانه مهر شهرداری را نیز آماده افتتاح گفت و گفت: این مکان محلی برای نگهداری از متکدیان است و ماموران شهرداری پس از جمع آوری متکدیان، آنان را به این خانه انتقال می دهند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "سال جاری سال توسعه تفرجگاه های بجنورد است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سال جاری سال توسعه تفرجگاه های بجنورد است"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید