افزایش 50 درصدی مردان انگلیسی که به خود آسیب می زنند

نتایج یک آنالیز آماری بیانگر آن است که شمار مردان انگلیسی که به خود آسیب می زنند و خود را در معرض خودکشی قرار می دهند طی 4 سال گذشته بیش از 50 درصد افزایش یافته است.

افزایش 50 درصدی مردان انگلیسی که به خود آسیب می زنند

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران به نقل از دیلی میل، نتایج یک آنالیز آماری بیانگر آن است که شمار مردان انگلیسی که به خود آسیب می زنند و خود را در معرض خودکشی قرار می دهند طی 4 سال گذشته بیش از 50 درصد افزایش یافته است.

دانشمندان دانشگاه منچستر با پرسش و پاسخ از بیش از 25 هزار نفر دریافتند، اکثر مردان به دلایل اقتصادی خود را در معرض آسیب قرار می دهند.

این آنالیز تأکید می نماید، پزشکان، روانشناسان و روانپزشکان باید ورود پیدا نمایند و مانع خودکشی مردان شوند.

براساس آنچه که پژوهش ها نشان داده است، مردان 40 تا 59 سال بیشترین خطر اقدام به خودکشی را دارند اقدامات آنها از مسائل اقتصادی و بحران اقتصادی انگلیس نشأت می گیرد.

محققان دانشگاه منچستر می گویند، مردان پس از مصرف الکل بیش از زنان به خود آسیب می زنند و اگر آنها خوش شانس باشند و زنده بمانند، پس از ترخیص باید جلسات مشاوره ای برای آنها برگزار گردد تا دوباره اقدام به خودکشی ننمایند.

کارولین کلمنس، پژوهشگر ارشد این تحقیق می گوید: از دست دادن شغل، بیکاری، بدهکاری به بانک و اقساط وام های پرداخت نشده از مواردی است که منجر به خودکشی مردان می گردد.

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری فارس

به "افزایش 50 درصدی مردان انگلیسی که به خود آسیب می زنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش 50 درصدی مردان انگلیسی که به خود آسیب می زنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید